501 860 141
10 głównych powodów, by pić miąższ Aloe Vera według doktora Petera Athertona
Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Bestsellerowy produkt Forever Living, Miąższ Aloe Vera, maksymalnie odpowiada temu obrazowi! To pierwszy produkt w swoim rodzaju, któremu przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu o bogatej, gęstej konsystencji tak bliski naturze jak to tylko możliwie!

1. Ogólny tonik dla dobrego zdrowia
Dzięki piciu Miąższu ze wszystkimi jego ważnymi składnikami (których obecnie często jest zbyt mało w pożywieniu), w tym 19 z 20 aminokwasów potrzebnych ludzkiemu organizmowi i 7 z 8 podstawowych, które nie mogą być po prostu wytworzone, ciało ma dość substancji odżywczych, by pozwolić kompleksowym systemom enzymatycznym działać naprawdę dobrze. Oznacza to, że ciało może funkcjonować na 100%. Bezpośrednim efektem odczuwalnym przez człowieka jest wspaniałe wrażenie dobrego samopoczucia.
2. Przydatne źródło witamin
Miąższ Aloe Vera zawiera wiele różnych witamin – nawet śladowe ilości witaminy B12 bardzo rzadko obecnej w roślinach. Oprócz witaminy A zawiera także witaminy z grupy B, witaminę C, witaminę E i kwas foliowy. Wiele z tych witamin nie jest „przechowywanych” w organizmie, dlatego musimy je cały czas uzupełniać z pokarmu. A czy jest lepszy sposób niż picie Miąższu Aloe Vera, co jednocześnie naturalnie wzmacnia mechanizm obronny organizmu przeciw stresowi oksydacyjnemu?
3. Przydatne źródło substancji mineralnych
Wśród substancji mineralnych w Aloe Vera znajdują się wapń, sód, potas, żelazo, magnez, mangan, miedź i cynk. To dlatego, że roślina ta z reguły rośnie na glebach bogatych w te minerały, jej korzenie są w stanie je przyswoić, a następnie przekazać nam w bardzo dostępnej postaci.
4. Efekt przeciwzapalny i przeciwbólowy
Wśród substancji zidentyfikowanych w Aloe Vera są takie o naturalnym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Ludzie, którzy regularnie piją miąższ, często przekonują się o jego pozytywnym wpływie w przypadku stanów zapalnych.
5. Działanie przeciwwirusowe
W warstwie śluzowej liścia, która otacza wewnętrzny miąższ znajduje się długi łańcuch cukrów czy też polisacharydów. Mają one zdolność wspierania naszej obrony przed atakami różnych wirusów, od zwykłego przeziębienia do bardziej nieprzyjemnych wirusów i mogłyby nawet być pomocne dla ustabilizowania układu odpornościowego.
6. Zwiększona aktywność fibroblastów
Fibroblasty to wyspecjalizowane komórki, które znajdują się w skórze, a ich zadaniem jest produkcja włókien takich jak kolagen i elastyna. Włókna te nadają skórze jej strukturę, a tym samym oczywiście jędrność i elastyczność. Im więcej ich masz, tym młodziej twoja skóra może wyglądać.
7. Wpływ na skórę
Komórki skóry powstają głęboko w epidermie, są wtedy dość duże i żywotne. Jednak kiedy po 21-28 dniach (w przypadku normalnej skóry) docierają do powierzchni skóry, są tylko cieniem samych siebie, aż wreszcie zmieniają się cienkie płatki keratyny i odpadają. Miąższ Aloe Vera dostarcza odpowiednich substancji odżywczych, będących pokarmem podstawowych komórek. Dzięki temu skóra pozostaje zdrowa i jest w stanie wykonywać swoje życiowe funkcje o wiele sprawniej – no i wygląda o wiele lepiej!
8. Wpływ na florę jelitową
Aloe Vera jest naturalnym „stabilizatorem” w wielu dziedzinach, a nigdzie bardziej niż wewnątrz jelit, gdzie dąży to tego, by działać regulująco na bakterie i drożdże w nich obecne. Na przykład, jeżeli ktoś cierpiałby na nadmiar drożdży w jelitach, regularne picie Miąższu przyczyniałoby się do ograniczania ich rozwoju. To samo można powiedzieć o pewnych nieprzyjaznych bakteriach, które w określonych przypadkach mogą się nadmiernie namnażać.
9. Wsparcie zdrowego trawienia
Zdrowy układ trawienny to gwarancja tego, że substancje odżywcze zawarte w naszym pożywieniu zostaną przyswojone do krwiobiegu. Istnieją dowody kliniczne, że jelita są w stanie przyswajać te substancje – zwłaszcza białka – sprawniej przy piciu aloesu. Podejrzewam, że również wiele innych substancji odżywczych jest lepiej absorbowanych dzięki aloesowi.
10. Wpływ na jelita
Aloe Vera niesamowicie wspaniale wpływa na pracę jelit, czego efektem jest bezproblemowe, skuteczne przemieszczanie się ich zawartości, co często eliminuje dyskomfortowe, bolesne kolki.

alt

Jak sami widzicie z tych 10 świetnych powodów, Miąższ Aloe Vera pity codziennie – sam lub w połączeniu z innym fantastycznym, antyutleniającym produktem Forever Pomesteen Power – to jeden z najlepszych suplementów odżywczych jakie są dostępne!

 
Aloes | Copyright © 2010 sekretaloesu.pl. All rights reserved. Create by FxDesign  |   site map